Koordynator w dziale ESG
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
FairWind Sp. z o. o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie rozwoju i wdrażania naszej strategii zrównoważonego rozwoju, celów i dążeń do zmniejszenia naszego śladu środowiskowego
  • Udział w spotkaniach zespołu zadaniowego ESG oraz wspieranie rozwoju i promowania kultury ESG
  • Współpraca z działami w zakresie wymogów prawnych, w tym dyrektyw europejskich, taksonomii i raportowania dotyczącego zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw
  • Wspieranie przygotowania ofert przetargowych
  • Wspieranie oceny ryzyk środowiskowych i klimatycznych
  • Wspieranie audytów ESG
  • Mierzenie i raportowanie wskaźników zrównoważonego rozwoju, emisji oraz kluczowych wskaźników wydajności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie nauk o środowisku, zrównoważonego rozwoju lub pokrewne
  • 2-3 lata doświadczenia w zakresie zrównoważonego rozwoju lub kwestii środowiskowych
  • Proaktywne podejście
  • Dobra znajomość zasad zrównoważonego rozwoju
  • Biegłość w analizie danych i narzędziach do raportowania zrównoważonego rozwoju
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, praca w elastycznych godzinach od 7-9 do 15-17
  • Inspirujące, wielokulturowe środowisko pracy
  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu po okresie wdrożenia
  • Onboarding dla nowych pracowników (wprowadzenie do stanowiska, spotkania z działami, z którymi będziesz współpracować na co dzień)
  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurze w Szczecinie
  • Kursy oraz szkolenia finansowane przez firmę
  • Opieka medyczna w Luxmed, Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

FairWind to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji i serwisowania lądowych i morskich turbin wiatrowych na całym świecie. Firma zatrudnia około 2000 pracowników i techników, posiadając oddziały i biura na całym świecie. Szukamy osoby z pasją, która wesprze rozwój naszej kultury ESG. Może to Ty?

  • Praca Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544