Koordynator w branży elektrycznej lub AKPiA
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

koordynator-w-branzy-elektrycznej-i-akpia-2

Obowiązki

  • koordynowanie i nadzorowanie prac w branży elektrycznej lub AKPiA
  • kontrola jakości i zaawansowania robót instalacji elektrycznych i automatyki
  • opracowywanie harmonogramów prac i przydzielanie adań podległym pracownikom i podwykonawcom
  • udział w procesie ofertowania prac
  • udział w rozruchach mechanicznych i technologicznych uruchmianych instalacji

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne w zakresie instalacji elektrycznych, technicznych lub automatyki
  • min. 2 lata doświadczenia a podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

  • umowa o pracę w dużej organizacji
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki profesjonalnym szkoleniom
  • dostęp do pakietu benefitów, zawierającego m.in. dofinansowanie do kart Multisport, wczasów, ubezpieczenia grupowego, świadczenia świątecznego
  • możliwość rozwoju zawodowego w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej
  • współpraca z doświadczonymi specjalistami technicznymi
  • praca w stabilnym przedsiębiorstwie

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914