Koordynator utrzymania czystości w Opolu - placówka medyczna
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
GRUPA DGP
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma DGP Clean Partner zajmująca się kompleksową usługą sprzątania poszukuje kandydatów na stanowisko: Koordynator/ka Obiektu.

Lokalizacja: Placówka medyczna w Opolu

Do obowiązków należeć będzie:

  • kierowanie podległym zespołem,
  • wypełnianie bieżącej dokumentacji,
  • dbanie o poprawne wykonywanie usług sprzątania,
  • układanie harmonogramów pracowniczych,
  • bieżący kontakt z klientem.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w placówkach medycznych,
  • znajomość zasad profesjonalnego sprzątania,
  • biegła obsługa komputera MS Office,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 7 - 15,
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • Mile widziana książeczka Sanepid

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Opole
  • Analityk medyczny Opole
  • Pracownik utrzymania ruchu Opole
  • Pracownicy uczelni w Polsce Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536