Koordynator usług czystościowych
  • Wasilków
Wasilków, Wasilków, Podlaskie, Polska
HR for Business
14. 7. 2024

HR for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydata/tkę do pracy na stanowisko:
Koordynator usług sprzątających
Miejsce pracy: województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie
Zadania/Czynności:
-Zarządzanie podległym personelem, nadzór nad pracownikami
-Nadzór i kontrola wykonywanej usługi
-Szkolenie i wdrażanie nowych pracowników
-Zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz sprzęt niezbędny do wykonywania usług
-Prowadzenie dokumentacji służbowej
Wymagania:
-Dobra organizacja pracy własnej
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Doświadczenie w pracy w branży usług czystościowo-porządkowych
-Umiejętność zarządzania podległym zespołem
-Zaświadczenie o niekaralności
Oferujemy:
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Stabilną pracę od poniedziałku do piątku
-Możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego
-Szkolenia
-Samochód i telefon służbowy
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv za pośrednictwem portalu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul.Słonimskiego 1.

  • Praca Wasilków
  • Wasilków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941