Koordynator Transportu Nocna Zmiana
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TAJ spółka jawna Piętka Andrzej Piętka Halina
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i optymalizowanie ruchu pojazdów
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw
  • Optymalizowanie i planowanie tras przejazdu pojazdów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kierowcami
  • Obsługa systemów trimble/interlan/speed

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Praca na nocnej zmianie (co dwa dni w godzinach 19:00 – 7:00)
  • Doświadczenie przy obsłudze taboru samochodów ciężarowych w transporcie międzynarodowym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Pełna dyspozycyjność
  • Obsługa systemów Trimble/Interlan
  • Wiedza z zakresu sektora spedycji międzynarodowej

To oferujemy

  • Możliwy samochód służbowy
  • Wynagrodzenie uzaleźnione od doświadczenia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

TAJ spółka jawna jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportową Polsce. Jesteśmy renomowaną firmą z wieloletnią nienaganną reputacją w transporcie międzynarodowym. Naszą specjalizacją jest przewóz towarów o wysokiej wartości. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Taj spółka jawna Piętka Andrzej, Piętka Halina z siedzibą w: Kompasowa 1/39, 04-048 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: IOD@taj.com.pl
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 3 miesiące od zakończenia publikacji ogłoszenia. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: IOD@taj.com.pl

  • Praca Warszawa
  • Kurier (transport) Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690