Koordynator Transportu (m/k/x*)
  • Lublin
Lublin, Lublin, Województwo lubelskie, Polska
Raben Logistics Polska
7. 9. 2024

Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy!

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie prac zespołu w zakresie transportu lokalnego;
  • Optymalizacja tras i kosztów;
  • Raportowanie oraz analiza wskaźników jakościowych i finansowych;
  • Poszukiwanie i wdrażanie usprawnień w zakresie funkcjonowania działu na podstawie bieżących analiz i obserwacji;
  • Zabezpieczenie operacji od strony taboru samochodowego;
  • Rozwój współpracy z przewoźnikami w zakresie transportu bliskiego;
  • Ścisła współpraca z działami Obsługi Klienta i Magazynu;
  • Dbałość o bezpieczeństwo w zespole i parametry jakościowe, ilościowe.

Wymagania:

  • Łatwość w komunikacji i budowaniu relacji z innymi osobami;
  • Zaangażowanie – masz DRIVE do działania i rozwoju osobistego;
  • Obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkość podejmowania decyzji;
  • Konsekwencja w działaniu oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
  • Środowisko pracy, w którym możesz się wykazać innowacyjnością i kreatywnością;
  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników itp.;
  • Możliwość realizacji ciekawych, ambitnych i pełnych wyzwań zadań;
  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki stanowiska.

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

  • Praca Lublin
  • Kurier (transport) Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567