Koordynator Testów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Connectis
6. 6. 2024

Wspólnie z naszym Partnerem poszukujemy Koordynatora Testów . Nasz Partner to globalna sieć stacji paliw, która aktywnie uczestniczy w rewolucji rynku e-mobilności w Europie i poza nią.

Warszawa - praca w modelu hybrydowym  (4 dni zdalnie, 1 dzień z biura w tygodniu, blisko metra)

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie działań testowych we wszystkich fazach projektu,
  • Koordynacja i budowa strategii dla rozwoju automatyzacji testów,
  • Zarządzanie codziennymi działaniami testowymi, w tym monitorowanie testów,
  • Wprowadzenie procedur testowych do odpowiednich interesariuszy w dziale IT,
  • Koordynacja i przeprowadzanie testów integracyjnych między różnymi komponentami,
  • Koordynacja działań testowych End-to-End w projektach i/lub wydaniach systemowych,
  • Zarządzanie defektami, zapewniając, że wszystkie napotkane defekty są przypisane, rozwiązane i ponownie przetestowane.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w zarządzaniu testami lub podobnej roli,
  • Ukończone studia (licencjackie lub magisterskie) w zakresie informatyki, elektroniki lub pokrewnych,
  • Znajomość testowania API przy użyciu Postman, cURL lub podobnych narzędzi,
  • Podstawowa znajomość SQL i relacyjnych baz danych,
  • Certyfikat ISTQB lub znajomość sylabusa ISTQB,
  • Doświadczenie w testowaniu End-to-End,
  • Płynna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Zrozumienie automatyzacji testów aplikacji webowych, mobilnych i API przy użyciu Selenium, Appium, XCUITest, RestAssured lub podobnych narzędzi.

✨ OFERUJEMY:

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • Wsparcie indywidualnego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,
  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w renomowanej firmie, która aktywnie uczestniczy w rewolucji e-mobilności,
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • 5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi pracy,
  • Pracę z nowoczesnego biura w Warszawie,
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny.

PROCES REKRUTACYJNY:

  • Wstępna 10-minutowa rozmowa telefoniczna po stronie Connectis,
  • Rozmowa z działem HR po stronie Connectis,
  • Rozmowa techniczna po stronie Klienta,
  • DECYZJA!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080