Koordynator terenowy w firmie sprzątającej - Gorzów Wielkopo
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
ECO
17. 5. 2024

Firma działająca w branży usług utrzymania czystości zatrudni osobę na stanowisko: Koordynator terenowy w firmie sprzątającej
Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. oraz okolice
Opis stanowiska:
- organizowanie pracy oraz nadzór nad jakością wykonywanych prac ekip sprzątających
- kontakt z klientem
-wspomaganie w procesie rekrutacji kandydatów na pracowników oraz wdrażanie nowych pracowników
-prowadzenie dokumentacji związanej z prawidłową realizacją kontraktu
Wymagamy:
- dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
-zaangażowania oraz motywacji do pracy
-prawa jazdy kat.b
-dyspozycyjności
-mile widziane doświadczenie w branży usług komunalnych lub w administracji budynków
Oferujemy:
- wdrożenie i szkolenie
- stabilną pracę na pół etatu oraz możliwość rozwoju
-auto służbowe oraz inne potrzebne narzędzia
-możliwość rozwoju,
-zdobycie doświadczenia na stanowisku kierowniczym
-zapewniamy samochód służbowy
-atrakcyjne wynagrodzenie
Zainteresowanych podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV.
Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu : 786-260-220

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Doradca podatkowy w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gorzów Wielkopolski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479