Koordynator Techniczny Obiektu (K/M)
  • Minsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Minsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Apleona Polska sp. z o.o.
16. 9. 2024

Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku). W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej (obiekt biurowo-przemysłowy),
  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie oraz optymalizacja procesów,
  • Dbanie o kompletność i aktualność dokumentacji technicznej budynku i urządzeń,
  • Inicjowane nowych rozwiązań w obiekcie i opracowywanie ofert na prace dodatkowe, a także tworzenie raportów z inspekcji oraz z prac serwisowych i dodatkowych,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP podwykonawców oraz podległego personelu, kontrolę jakości świadczonych usług,
  • Rozliczanie mediów,
  • Wsparcie operacyjne Kierownika Obiektu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne, sanitarne, HVAC lub automatyka),
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków, obsłudze instalacji elektrycznych i urządzeń sanitarnych, instalacji sprzężonego powietrza, HVAC, systemów BMS,
  • Doświadczenie w organizacji pracy pracowników technicznych,
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV (mile widziane 20kV, grupa II w zakresie „E”),
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków oraz wysoka kultura osobista,
  • Doświadczenie w pracy na obiekcie przemysłowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Miejsce pracy zlokalizowane w dzielnicy Międzylesie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16, 9-17,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego: Multisport lub Medicover Sport,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS ("Wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne),
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie na korzystnych warunkach,
  • Realną możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584