Koordynator techniczny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4329022

Obowiązki

  • Koordynacja branżowa w ramach projektów i przygotowywanych ofert
  • Współpraca z zewnętrznym biurem projektowym i zespołem realizacyjnym na budowie
  • analiza, opiniowanie dokumentacji technicznej,
  • nadzór i koordynacja techniczna przy prowadzeniu akcji ofertowych,
  • prowadzenie negocjacji technicznych i ustalanie zakresów dla dostawców,
  • nadzór techniczny nad realizacją umów,
  • zapewnienie spójności przygotowywanych ofert pod kątem technicznym oraz kompletności w odniesieniu do zapytania ofertowego.

Wymagania

  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku koordynatora technicznego lub engineering managera po stronie wykonawcy EPCM, EPC,
  • ogólna wielobranżowa wiedza techniczna pozwalająca na zapewnienie odpowiedniego stopnia komunikacji i koordynacji poprzez strony zaangażowane w projekt
  • doświadczenie przy realizacji inwestycji dla branż Oil&Gas, petrochemii, chemii spożywczej i pokrewnych,
  • wiedza w zakresie prowadzenia procesów inwestycyjnych oraz prawa budowlanego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • kreatywność, komunikatywność oraz chęć do samorozwoju,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami biznesowymi w tym z licencjodawcami oraz dostawcami maszyn i urządzeń.

Oferujemy

  • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Warszawa
  • Redaktor techniczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536