Koordynator Techniczny
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Sodexo Polska Spółka z o. o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją obiektu (obiekt biurowy z infrastrukturą typu Data Center);
  • Nadzorowanie kontroli technicznych i okresowych przeglądów nieruchomości oraz urządzeń stanowiących wyposażenie
  • techniczne;
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej;
  • Organizacja pracy podległego zespołu techników;
  • Bieżące raportowanie;
  • Kosztorysowanie i ofertowanie do klienta usług dodatkowych, prac po przeglądowych, usterkowych;
  • Dbanie o najwyższy standard obsługi klienta.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia SEP minimum gr. 1E + gr. 2E lub gotowość do ich pozyskania;
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Umiejętności obsługi komputera - pakiet Office;
  • Znajomości i umiejętności obsługi urządzeń i instalacji elektroenergetycznych , HVAC, wod-kan / hydraulicznych.
  • Komunikatywność oraz doskonała organizacja pracy;
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej i w weekendy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów technicznych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełen etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. prywatną opiekę medyczną, bony na święta, Multisport;
  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy, w otoczeniu nastawionym na dzielenie się wiedzą.

  • Praca Bydgoszcz
  • Redaktor techniczny Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864