Koordynator Stoiska Serwisowego
  • Olkusz
Olkusz, Olkusz, małopolskie, Polska
Stokrotka Sp. z o.o.
6. 6. 2024

4256510

Obowiązki

  • Zamówieniami towaru i ich dostępnością dla klienta

  • Profesjonalną obsługą klientów

  • Pracą na stoisku z ladą serwisową oraz dbaniem o nasze standardy i procedury

  • Współpracą z zespołem – organizowaniem pracy na stoisku z ladą

  • Szkoleniem i motywowaniem pracowników

Wymagania

  • Angażujesz się w wykonywaną pracę i chcesz się rozwijać

  • Wiesz, jak dbać o relacje z Klientami

  • Tak, jak my stawiasz na pracę zespołową i dobrze się w niej czujesz

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym

  • Posiadasz komunikatywną znajomość języka polskiego

  • Masz doświadczenie w pracy na stoisku serwisowym

Oferujemy

  • Pracę u jednego z liderów branży detalicznej

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów - karta zakupowa z okazji świąt, program ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do karty sportowej

  •   Elastyczne godziny pracy

  • Szkolenie wdrożeniowe pod okiem Opiekuna

  • Realna szansa rozwoju zawodowego

  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • Bonus

    urlopowy
  • szkolenia

Źródło: Stokrotka/Praca

  • Praca Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851