Koordynator sprzedaży krajowej
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Śląskie, Polska
NORDFLAM
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wdrażanie nowych produktów u klientów,
  • nadzór nad sprawną obsługą klienta (kontakt z klientem, opieka, pozyskiwanie zamówień, analiza stanów magazynowych),
  • komunikacja z klientem w kwestii terminów realizacji zamówień,
  • przyjmowanie i koordynowanie zapytań technicznych,
  • uczestnictwo w procesie weryfikacji reklamacji i obsługi klienta w tym zakresie,
  • nadzór nad przeterminowanymi należnościami – raportowanie na powierzonym rynku,
  • nadzór nad realizacją zamówień na powierzonym rynku,
  • reprezentowanie firmy przed klientami w ramach realizowanych działań,
  • realizacja sprzedaży i marży zgodnie z zatwierdzonym budżetem,
  • przekazywanie materiałów marketingowych klientom.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w sprzedaży lub zakupach do klientów marketowych,

  • znajomość obsługi pakietu Office ( Excel, Word, PowerPoint),

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

OFERUJEMY:
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • praca na podstawie umowy o pracę na cały etat,

  • praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00,

  • wynagrodzenie podstawa + premia miesięczna uzależniona od osiąganych KPI (sprzedaż, marża, płatności),

  • w okresie próbnym – szkolenia stanowiskowe,

  • po okresie próbnym prywatna opieka medyczna,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość skorzystania z karty Medicover Sport.

  • Praca Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055