Koordynator Sprzedaży
  • Trzcianka
Trzcianka, Trzcianka, wielkopolskie, Polska
Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • obsługa sprzedażową klientów (kontakt mailowy i telefoniczny)
  • przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją
  • zarządzanie cennikami i kontraktami, fakturowanie
  • przygotowanie ofert, negocjacje handlowe, wdrażanie nowych produktów
  • współpraca z regionalnymi menedżerami sprzedaży i spółkami siostrzanymi koncernu

Nasze wymagania

  •  Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie-  warunek konieczny
  • przedsiębiorczośc i proaktywność w działaniu

To oferujemy

  • W zamian za Twoje zaangażowanie i efektywną pracę zapewnimy Ci:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju;
  • Pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie grupowe;
  • Premię za wyniki pracy;
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa pracy;
  • Ciekawy charakter pracy: kontakty, zadania, własne tempo, różnorodność zadań.

  • Praca Trzcianka
  • Trzcianka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392