Koordynator / Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
NES Global Talent
30. 5. 2024

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, Produkcja.

Dla naszego klienta, NES prowadzi rekrutację na stanowisko:
Zadania:

  • Doradztwo i wsparcie w zakresie BHP.
  • Bezpośredni nadzór nad realizowanymi pracami na budowie i obiekcie.
  • Koordynacja z podwykonawcami w zakresie BHP
  • Kontrola zakresu BHP w trakcie trwania projektu
  • Organizacja szkoleń wprowadzających pracowników
  • Weryfikacja możliwości użytkowania sprzętu i elektronarzędzi Podwykonawców
  • Zapewnienie współpracy między osobami nadzorujących różne zespoły pracowników Podwykonawców
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej w zakresie BHP
  • Sporządzanie raportów ze stanu BHP
  • Nadzór nad zapewnieniem przestrzegania przepisów, regulaminów i zasad pracy
  • Sprawowanie nadzoru nad realizacją robót, w oparciu o umowę, wymagania techniczne, dokumentację techniczną i pozostałe dokumenty związane z nadzorowanymi pracami,
  • Współpraca z kierownikami robót, projektantami i nadzorem technicznym oraz podwykonawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata, preferowane w branży Oil&Gas, przemyśle petrochemicznym lub w energetyce.
  • Znajomość język angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel.
  • Wysoka samodyscyplina pracy własnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim,
  • przyjazną atmosferę pracy,

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Technik ochrony środowiska Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony danych Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Szczecin
  • Specjalista ds. kadr i płac Szczecin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Szczecin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Szczecin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851