Koordynator służby pięter
  • Szczyrk
koordynator służby pięter
Szczyrk, Szczyrk, Śląskie, Polska
Meta International
21. 5. 2024

W związku z rozbudową hotelu poszukujemy pracowników na stanowisko: Koordynator służby pięter
Zakres obowiązków:
Dbanie o wizerunek hotelu
Planowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą zespołu
Dbanie o najwyższą jakość obsługi, zgodnie ze standardami grupy
Koordynację i nadzór zamówień działu
Prowadzenie ewidencji wyposażenia pokoi
Ścisłą współpracę z recepcją oraz działem technicznym, w zakresie bieżącej kontroli wyposażenia pokoi i usterek
Szybkie reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w celu utrzymania usług na najwyższym poziomie
Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność zarządzania zespołem
Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu
Wysoka kultura osobista, miła aparycja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Oferujemy:
Jasną ścieżkę kariery
Wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń
Możliwość korzystania z posiłków pracowniczych
Atrakcyjne zniżki na produkty i usługi hotelowe
Stabilne zatrudnienie

  • Praca Szczyrk
  • Szczyrk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914