Koordynator SLS - Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Solutions 30 Mobile jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Z powodu dynamicznego rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator SLS

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie,

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Zarządzenie zespołem techników.

  • Planowanie pracy techników.

  • Przyjmowanie zleceń i zgłoszeń od klientów oraz raportowanie i zamykanie ich.

  • Rozdzielanie zleceń do poszczególne zespoły zgodnie z priorytetami oraz lokalizacją.

  • Zdalny nadzór nad statusem usuwania awarii oraz wsparcie techniczne zespołów w terenie.

  • Odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zleceń awaryjnych i planowanych.

  • Raportowanie statusów do Kierowników Projektów.

Wymagania stanowiska

  • Umiejętność wykonywania kilku działań w jednym czasie

  • Umiejętności interpersonalne, umożliwiające zarządzanie pracownikami

  • Znajomość pakietu Office

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Chęć do poszerzania kwalifikacji i nauki nowych umiejętności.

Dodatkowym atutem będą:
  • Znajomość technologii i sprzętu telefonii mobilnej.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami zdalnymi.

  • Doświadczenie techniczne w branży telekomunikacyjnej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop)

  • Poznanie najnowszych technologii w Telekomunikacji

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę benefit Multisport

  • Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714