Koordynator SLS - Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Solutions 30 Mobile jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie budowy i utrzymania sieci telefonii komórkowej. Oprócz modernizowania istniejących już stacji bazowych stawiamy także na budowę nowych obiektów radiowych.

Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia podejmują wyzwania wykazując się doświadczeniem i odpowiedzialnością.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim, a praca w naszym zespole to czysta przyjemność!

Ponieważ dynamicznie się rozwijamy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator SLS

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie(na czas szkolenia), potem praca hybrydowa lub zdalna.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Zarządzenie zespołem techników
  • Planowanie pracy techników.
  • Przyjmowanie zleceń i zgłoszeń od klientów oraz raportowanie i zamykanie ich. Rozdzielanie zleceń do poszczególne zespoły zgodnie z priorytetami oraz lokalizacją. Zdalny nadzór nad statusem usuwania awarii oraz wsparcie techniczne zespołów w terenie.
  • Odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację zleceń awaryjnych i planowanych.
  • Raportowanie statusów do Kierowników Projektów.

Wymagania stanowiska

  • Umiejętność wykonywania kilku działań w jednym czasie
  • Umiejętności interpersonalne, umożliwiające zarządzanie pracownikami
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie/mile widziane
  • Chęć do poszerzania kwalifikacji i nauki nowych umiejętności.

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość technologii i sprzętu telefonii mobilnej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami zdalnymi.
  • Doświadczenie techniczne w branży telekomunikacyjnej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop)
  • poznanie najnowszych technologii w Telekomunikacji
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę benefit Multisport
  • dodatkowe zajęcia z języka angielskiego

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648