Koordynator Serwisu- ppoż.
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy, która do­star­cza roz­wią­za­nia w za­kre­sie ochro­ny prze­ciw­po­ża­ro­wej sto­so­wa­ne między innymi w za­kła­dach, cen­trach lo­gi­stycz­nych, biurach i bu­dyn­kach ad­mi­ni­stra­cyj­nych poszukujemykoordynatora grup serwisu.Jeżeli posiadasz doświadczenie, jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe, nie czekaj! Aplikuj!

Oczekujemy

  • doświadczenia na zbieżnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego- techniczne
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętności współpracy w zespole
  • otwartości na nowe wyzwania zawodowe

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie roczną
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Zadania

  • tworzenie oraz bieżąca aktualizacja harmonogramu stałych usług serwisowych
  • koordynacja pracy grup serwisowych
  • kontakt z klientem
  • rozliczanie prac serwisowych z kontrahentem
  • współpraca z inwestorami oraz inżynierami serwisu
  • rozliczanie czasu pracy grup serwisu

  • Praca Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851