Koordynator Serwisu Pojazdów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
4. 6. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie warsztatem samochodowym i sprzętem.
  • Organizacja zamówień materiałów i narzędzi.
  • Nadzór nad dokumentacją warsztatową.
  • Utrzymywanie infrastruktury w dobrym stanie.
  • Nadzór nad kondycją pojazdów i sprzętu.
  • Planowanie zakupów i usług.
  • Udział w komisjach przetargowych.

Wymagania:

  • Co najmniej średnie wykształcenie (techniczne będzie plusem).
  • Minimum 3 lata doświadczenia.
  • Umiejętność obsługi MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność organizacji pracy.
  • Podstawowa znajomość DTR (preferowana).
  • Komunikatywność, samodzielność, dokładność, zaangażowanie, praca zespołowa.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Kursy i szkolenia.
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.
  • Benefity socjalne i sekcje sportowe.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080