Koordynator Serwisu Kurierskiego Logistyk Inpost
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
InPost
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: planowanie tras kurierskich dbanie o zapewnienie odpowiedniej obsady tras kurierskich ustalanie i kontrolowanie harmonogramów zadań koordynowanie i monitorowanie pracy kurierów (w tym tras kontrolnych) koordynowanie podjęć w podległym obszarze nadzorowanie procesu przyjmowania przesyłek od kurierów raportowanie wyniki serwisu kurierskiego oraz dbanie o to, by były one jak najlepsze WYMAGANIA: Czego potrzebujemy od Ciebie: czynnego prawa jazdy kat. B dyspozycyjności - praca zmianowa (06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00) 1 sobota w mc pracująca doświadczenia w firmach kurierskich, spedycyjnych lub logistycznych doświadczenia w zarządzaniu kurierami/kierowcami - mile widziane bardzo dobrych umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu nastawienia na profesjonalną obsługę klienta łatwości w odnajdywaniu się w nowych sytuacjach chęci do pracy i poznawania nowych rzeczy samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu OFERUJEMY: umowę o pracę pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej) możliwość rozwoju w ramach struktury firmy stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • Praca Zielona Góra
  • Logistyk Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392