Koordynator serwisu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Sunreef Venture SA
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie trwałych relacji z klientami w zakresie usług serwisowych
  • koordynowanie organizacji pracy serwisantów
  • sporadyczne wyjazdy za granicę w celu ustalenia przyczyn powstawania awarii/uszkodzeń
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi serwisowej

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie w serwisie urządzeń elektronicznych/mechanicznych/hydraulicznych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i samodzielna organizacja pracy
  • biegła obsługa MS Office

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w branży stoczniowej

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie dojazdów do pracy – dodatek paliwowy dla osób dojeżdżających powyżej 50km
  • nagrodę za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • dodatek relokacyjny, jeśli dla nas się przeprowadzisz
  • prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%
  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce
  • Brak dress code’u
  • Kawa / herbata
  • Pakiet relokacyjny
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Program rekomendacji pracowników

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678