Koordynator Serwisu
  • Izabelin-Dziekanówek
mazowieckie, Izabelin-Dziekanówek, mazowieckie, Polska
Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. – Oddział Eneria
6. 6. 2024

Eneria jak Oddział Bergerat Monnoyeur Sp. Z o.o. zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle morskim, kolejowym czy energetycznym, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Ponadto wykonujemy instalacje elektryczne w całym zakresie wysokich, średnich i niskich napięć w obiektach przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień,
  • Kontrola i nadzór nad jakością wykonywanych prac serwisowych,
  • Specyfikowanie i zamawianie części zamiennych,
  • Rozliczanie kosztów usług serwisowych i serwisantów,
  • Współpraca serwisowa z innym działami firmy,
  • Sporządzanie cyklicznych raportów z przebiegu i terminowości wykonywanych zleceń,
  • Sporządzanie harmonogramów prac serwisowych, przeglądów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe – techniczne (elektryk, elektronik , mechanik, automatyk) lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Inicjatywa i skuteczność w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu,
  • Komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi.

Biuro: Izabelin-Dziekanówek

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego,
  • Bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, kartę MultiSport, karta lunchowa,
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy,
  • Samochód służbowy po okresie próbnym,
  • Szkolenia branżowe, możliwości rozwoju,
  • Pracę w przyjaznym zespole ekspertów w swojej dziedzinie.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080