Koordynator Robót Elektrycznych – praca wyjazdowa
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • samodzielny nadzór prac elektroinstalacyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • planowanie prac, tworzenie harmonogramów prac i dostaw materiałów
  • przygotowanie kosztorysów dot. materiałów na budowę
  • koordynowanie tworzenia niezbędnej dokumentacji w ramach realizacji projektu
  • koordynowanie, zarządzanie pracami zespołu elektryków na fabryce
  • raportowanie postępu prac do Kierownika Projektu
  • współpraca z klientem oraz podwykonawcami
  • dbałość o stany magazynowe na budowie

Nasze wymagania

  • posiadasz umiejętność koordynacji i nadzoru wykonania instalacji elektrycznych nN
  • posiadasz doświadczenie przy wykonywaniu instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe o profilu elektrycznym lub pokrewnym
  • potrafisz czytać dokumentacje techniczną
  • potrafisz zarządzać zespołem
  • posiadasz umiejętność planowania oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i analitycznego myślenia
  • cechuje Cię komunikatywność odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • jesteś gotowość do wyjazdów w ramach projektów w kraju i za granicą (praca w delegacji w wymiarze ok. 70 % czasu pracy)
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • posiadasz uprawnienia SEP G1 do 1kV
  • masz czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w branży automotive
  • kommunikative Kenntnisse der deutschen Sprache

To oferujemy

  • udział w projektach realizowanych w fabrykach producentów z branży Automotive
  • lokalizację projektów głównie na terenie UE
  • prywatną opiekę medyczną MEDICOVER
  • pakiet sportowy MEDICOVER SPORT
  • dodatek za każdy dzień projektowy (80 PLN/dzień)
  • szkolenia wewnętrzne (w ramach wewnętrznej Akademii BLU.Training)
  • pakiet socjalny, w tym dofinansowanie do wakacji oraz bony świąteczne
  • zaplecze socjalne (kuchnia do dyspozycji pracowników z kawą/herbatą/wodą)
  • darmowy parking dla pracowników
  • spotkania i wyjazdy integracyjne, konkursy, eventy
  • akcje CSR
  • dla osób spoza Śląska i Małopolski dodatek relokacyjny (budżet do 15 000 PLN oraz pomoc w znalezieniu mieszkania)

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116