Koordynator Robót ds. Elektrycznych
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
Top Construction
24. 8. 2024

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą realizującym projekty, w szeroko rozumianym sektorze budowlanym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie, oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i specjalistami mając na uwadze wspólne korzyści!

#BudujemyRazemŚwiat #WinWin
TWOJE ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja oraz nadzór robót w zakresie instalacji elektrycznych na powierzonych budowach
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami w zakresie realizowanych robót
  • Utrzymywania bieżącego kontaktu ze służbami inwestora oraz nadzoru inwestorskiego
  • Udział w naradach koordynacyjnych z podwykonawcami i zamawiającym
  • Analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji powykonawczej branży elektrycznej
  • Kontakt z dystrybutorami energii elektrycznej w celu ustalenia wszelkich spraw formalnych

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie przy realizacjach z zakresu instalacji elektrycznych na czynnych obiektach użyteczności publicznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w delegacji
  • Praktyczna znajomość przepisów, norm i warunków technicznych
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD oraz MS Office
  • Umiejętności czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej
  • Znajomości przepisów prawa budowlanego oraz warunków kontraktowych

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prywatną opieka medyczna
  • Szansę realnego awansu oraz pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Pracę przy innowacyjnych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567