Koordynator - Rekruter
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
MD Work Service Sp. z o.o.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja i opieka nad pracownikiem przez caly okres trawnia projektu
  • organizacja transportów, noclegów
  • prowadzenie teczek osobowych pracowników
  • sporzadzanie umow o prace
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie
  • obsługa stacjonarna jak i telefoniczna pracownikow

Nasze wymagania

  • znajomosc jezyka angielskiego w stopniu dobrym (w mowie i piśmie).
  • wyksztalcenie srednie.
  • sumiennosc
  • komunikatywnosc
  • dobra organizacja pracy
  • umiejetnosc pracy w zespole
  • min 2 lata doswiadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziane są również osoby bez doświadczenia ale posiadajace doswiadczenie w pracy na stoczni i wiedze techniczna
  • znajomosc systemu TRAFFIT

To oferujemy

  • prace w dynamicznie rozwijajacej sie firmie
  • stale zatrudnienie
  • 4 tys. netto na okresie probnym ( 1 miesiac)
  • praca od pon- piat 8-16 (godziny pracy sa elastyczne),
  • narzedzia niezbedne do wykonywania swojej pracy
  • umowa o prace lub B2B

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544