Koordynator regionalny
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
22. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o rozwój i wizerunek biura,
  • Motywacja zespołu w codziennej pracy,
  • Organizacja spotkań/eventów z ludźmi, którzy dla nas pracują,
  • Planowanie pracy i jej monitoring pod kątem ilości i jakości,
  • Prowadzenie działań promocyjnych przy wsparciu Działu Marketingu,
  • Koordynacja opieki nad flotą pojazdów (rowery elektryczne i auta hybrydowe),
  • Bieżąca obsługa Klientów biura – zarówno stacjonarna, jak również telefoniczna i mailowa
  • Raportowanie pracy w wewnętrznym systemie CRM,
  • Analiza wyników pracy zespołu.

Nasze wymagania

  • znajomości języka polskiego – warunek konieczny
  • biegłej znajomości języka ukraińskiego bądź rosyjskiego oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • inicjatywy w podejmowaniu nowych projektów i rozszerzania oferty biura,
  • sprzedażowego podejścia do swoich działań,
  • konsekwencji w działaniu i umiejętności zarządzania czasem pracy,
  • dokładności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • uśmiechu i pozytywnego nastawienia w codziennej pracy z ludźmi.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożony z postawy i systemu premiowego uzależnionego od wyników Twoich i Twojego zespołu,
  • -Ważna jest dla Ciebie atmosfera i ludzie? Tworzymy zespół, który naprawdę się lubi i uzupełnia! Dołączysz w trakcie tworzenia naszego nowego, wyjątkowego projektu, bądź jego częścią od samego początku!
  • Możliwość udziału w programie multisport,
  • Będziesz miał wpływ na tworzenie strategii sprzedażowej firmy,
  • Możesz liczyć na wsparcie profesjonalistów w naszej branży – otwieramy kolejne biuro na mapie Polski.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721