Koordynator projektu sprzedażowego (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Super-Pharm Poland Sp. z o.o.
8. 6. 2024

4267976

Obowiązki

  • czynny udział w budowaniu strategii sprzedaży i planów rozwojowych marki podczas cyklicznych spotkań,
  • wdrażanie w życie działań mających na celu budowanie świadomości marki wśród klientów,
  • zarządzanie zespołem rozproszonym w 4 lokalizacjach (Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa),
  • nadzorowanie i praca ze wskaźnikami finansowymi i sprzedażowymi podległych zespołów,
  • ustalanie i korygowanie planu pracy podległego zespołu (zarządzanie grafikami) oraz koordynacja zadań lokalnych,
  • stałe raportowanie wyników sprzedażowych w poszczególnych zespołach
  • współpraca i bieżący kontakt z przedstawicielami marki z Wielkiej Brytanii jak i z departamentami firmy odpowiedzialnymi za projekt w Polsce
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Wymagania

  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • sprawna obsługa pakietu office (Excel, Power Point, Word, narzędzia One Drive)
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i podległego zespołu
  • proaktywność i duża odpowiedzialność za powierzone zadania
  • komunikatywność
  • umiejętność planowania
  • analityczne i logiczne myślenie
  • orientacja na wynik i osiąganie założonych KPI
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • benefity: dostęp do opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty Multisport, rabaty pracownicze

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678