Koordynator Projektu - Siedlce
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Solutions 30 Wschód jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator Projektu

Miejsce pracy: Siedlce

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy projektantów i wykonawców robót budowlanych
  • kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót
  • przygotowywanie wniosków urzędowych

Wymagania stanowiska

  •  wykształcenie średnie techniczne
  •  znajomość obsługi MS Office, AutoCad
  •  prawo jazdy kat. B
  •  nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem i Wykonawcami

Oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii
  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714