Koordynator projektu- Radomsko
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, łódzkie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286  – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Do naszego biura INHOUSE  w Radomsku szukamy osoby na stanowisko:

Koordynator projektu rekrutacyjnego

Wymagania:

  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych – będzie mile widziane.

Twoje zadania:
  • bezpośrednio u naszego Klienta będziesz odpowiedzialny za onbording (wdrożenie) pracowników tymczasowych,
  • współpraca z Klientem w zakresie pracy tymczasowej,
  • realizacja projektów rekrutacyjnych wraz z zespołem rekruterów.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 7 000 zł brutto,
  • premie kwartalne w zależności od wyników,
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego także dla członków rodziny,
  • samochód służbowy,
  • rozwój w naszych strukturach w obszarze twardego HR.

Masz Pytania? Zadzwoń- 506 561 859

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Samochód Służbowy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój

  • Praca Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836