Koordynator projektu marketingowego
  • Jasionka
, Jasionka, Podkarpackie Voivodeship, Polska
GT GROUP TOMASZEK
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

GT GROUP Tomaszek to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży sprzętu AGD oraz mebli kuchennych. Jesteśmy uznaną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, co gwarantuje stabilność zatrudnienia. Dział marketingu w naszej firmie stale się rozwija, dlatego aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator projektu marketingowego.

Miejsce pracy: ŁAŃCUT – praca stacjonarna

Opis stanowiska

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej brandu
  • kontakt i ścisła współpraca z pracownikami działu marketingu
  • tworzenie materiałów, narzędzi i kampanii marketingowych na potrzeby firmy
  • raportowanie swoich działań w wewnętrznym systemie

Wymagania

dobra organizacja czasu pracy

umiejętność prowadzenia zespołu

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

umiejętność pracy nad kilkoma zagadnieniami jednocześnie

śledzenie trendów rynkowych

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju i zdobycia ogromnego doświadczenia

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez RocketJobs.pl

Pamiętaj o poprawnym nazwaniu plików: imię i nazwisko + Koordynator projektu marketingowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

95 687
16 851