Koordynator projektu IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
MIBMiK
6. 6. 2024

Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (MIBMiK) poszukuje Koordynatora projektu IT

Koordynator projektu IT będzie odpowiedzialny za przygotowanie planu wdrażania ERP w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (MIBMiK) oraz nadzór nad jego całościowym przebiegiem i budżetem.

Zadania przewidziane do wykonania na stanowisku Koordynatora projektu IT będą częścią realizowanego w MIBMiK projektu pt. : „RNA i biologia komórki - od badań podstawowych do terapii” finansowanego w ramach programu Teaming for Excellence programu Horyzont Europa.

Zakres obowiązków:

-       Koordynowanie prac zespołu projektowego w MIBMiK

-       Przygotowanie planu projektu we współpracy z zespołem projektowym i nadzorowanie jego wykonania aż do ostatecznego wdrożenia

-       Zarządzanie budżetem projektu, w tym priorytetyzowanie potrzeb względem dostępnych środków, proponowanie optymalnych cenowo rozwiązań

-       Ścisła współpraca z analitykiem biznesowym w MIBMiK

-       Współpraca z zespołem wdrożeniowym po stronie dostawcy

-       Zarządzanie dokumentacją projektową

-       Przygotowanie raportu z procesu wdrożenia systemu ERP w jęz. angielskim

Wymagania:

-       Doświadczenie w koordynacji wdrożenia projektów IT, w szczególności systemu ERP

-       Znajomość zwinnych metodyk zarządzania

-       Znajomość relacyjnych baz danych

-       Znajomość notacji BPMN, UML

-       Dobra organizacja pracy

-       Świetne umiejętności interpersonalne

-       Biegła znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

-       Certyfikat z zarządzania projektami, np. PRINCE2, PMI

-       Znajomość narzędzia Enterprise Architect lub podobnych

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace na stanowisku starszego specjalisty
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
  • pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną oraz świadczenia z funduszu socjalnego (współfinansowanie karta multisport, bonusy świąteczne i wakacyjne, premia roczna)
  • dodatkowy urlop płatny począwszy od 2. roku zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • poszanowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym
  • elastyczne godziny pracy.

Wynagrodzenie: 11000-13000 zł brutto w zależności od doświadczenia

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aplikowania do naszego zespołu, poprzez przesłanie CV wraz z opisem doświadczenia zawodowego. Z wybranymi kandydatami, którzy spełniają nasze wymagania będziemy kontaktować się na bieżąco.

W temacie wiadomości należy wpisać "Koordynator projektu IT oraz swoje imię i nazwisko".

Prosimy również o zawarcie formuły: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie, ul. Księcia Trojdena 4, 02-109 Warszawa, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.” Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Pełna informacja dostępna jest pod linkiem https://bit.ly/3ObTUdJ.

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080