Koordynator Projektu / Inżynier Budowy - Farmy PV
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ENERGIAPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- organizacja, planowanie i nadzór nad realizowanymi wszelkimi pracami w zakresie budowy farm fotowoltaicznych zgodnie z ustalonym harmonogramem - nadzór nad realizacją celów montażowych podlegających mu pracowników/brygad/podwykonawców, - przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur oraz standardów na budowie, - wyznaczanie zadań podległym zespołom, nadzór nad wykonywanymi zadaniami, rozliczanie oraz ocena pracowników/brygadzistów na podstawie ich pracy, - komunikacja z kierownictwem w ramach realizacji projektu, - dbanie o kwestie dotyczące BHP, - współpraca przy montażu, konserwacji i uruchomieniu instalacji (tylko w sytuacjach kiedy będzie to niezbędne), - wdrażanie nowych pracowników/brygadzistów w powierzone obowiązki, - optymalne organizowanie pracy dla podległych mu pracowników/zespołów.
Wymagania stanowiska
- doświadczenie w branży fotowoltaicznej (przede wszystkim w zarządzaniu ludźmi i zasobami sprzętowymi na farmach fotowoltaicznych), - umiejętność czytania planów i rysunków technicznych, - praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami (od 6 do 20 osób), - umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, organizacji pracy własnej i podległego zespołu, - wysokie zdolności komunikacyjne, asertywność, - umiejętności organizacyjne, wielozadaniowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu, - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym, - sprawność fizyczna, - prawo jazdy kategorii B, - gotowość pracy w delegacji na terenach krajów UE oraz na terenie Polski
Mile widziane - uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi - uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych
Oferujemy
- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę, - niezbędną odzież i narzędzia do pracy, - bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie, - możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy, - przyjazna atmosfera pracy, - pracę w polskim zespole.

  • Praca Wrocław
  • Inżynier Wrocław
  • Inżynier oprogramowania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692