Koordynator Projektu
  • Izabelin-Dziekanówek, ul. Modlińska 1
mazowieckie, Izabelin-Dziekanówek, ul. Modlińska 1, mazowieckie, Polska
Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. – Oddział Eneria
21. 5. 2024

Bergerat Monnoueyr Sp. z o.o. – Oddział Eneria zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle energetycznym, kolejowym czy morskim przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Ponadto wykonujemy instalacje elektryczne w całym zakresie wysokich, średnich i niskich napięć w obiektach przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Obecnie poszukujemy kandydatki/kandydata do Działu Kogeneracja/Diesel na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • praca na budowie i w biurze - nadzór nad przygotowaniem i realizacją prac.
  • analiza dokumentacji, przygotowanie zestawień kosztorysowych oraz kontrola budżetu
  • kontakt z dostawcami, przygotowywanie zamówień i koordynowanie dostaw.
  • nadzorowanie jakości i terminowości robót wykonywanych przez podwykonawców,
  • raportowanie kierownictwu firmy o postępie prac na budowie,
  • udział w sporządzaniu umów, dokumentacji technicznej i powykonawczej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile wdziane energetyka, elektryka, mechanika).
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu robót na budowie min 3-5 lat.
  • znajomość organizacji pracy na budowie oraz dobra wiedza techniczna
  • gotowość do podróży służbowych
  • dobra znajomość programów AutoCAD oraz pakietu MS Office,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność
  • skuteczność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Biuro: Izabelin-Dziekanówek

Ul. Modlińska 1, 05-092 Łomianki

Teren działania: cała Polska

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji w branży energetycznej,
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego,
  • Niezbędne narzędzia do pracy - samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, fundusz oszczędnościowy, kartę MultiSport, karta lunchowa,
  • Udział w prestiżowych projektach,
  • Pracę w przyjaznym zespole ekspertów w dziedzinie,
  • Szkolenia branżowe, możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080