Koordynator Projektów z Językiem Niemieckim
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Matchmaker
16. 9. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej

Lokalizacja: Rzeszów / Kraków

Chcesz rozwijać swoją karierę, pracując z międzynarodowymi klientami? Dołącz do naszego zespołu jako Koordynator Projektów z językiem niemieckim!

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z naszymi niemieckimi klientami poprzez codzienny kontakt i wsparcie.
  • Koordynacja projektów, rozwiązywanie kwestii pracowniczych oraz zapewnienie płynnej współpracy między agencją a klientem.
  • Przygotowywanie rozliczeń projektów oraz dbanie o terminowość grafików.
  • Monitorowanie płatności od klientów, a w razie potrzeby prowadzenie działań windykacyjnych.
  • Współpraca z działem kwater, obsługą płatności, działem handlowym i rekrutacją – kompleksowe zarządzanie zleceniami klientów.
  • Przeprowadzanie weryfikacji językowej oraz tłumaczenie niezbędnych dokumentów i informacji (PL/DE).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy.
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B – wybór należy do Ciebie!
  • Pakiety medyczne i sportowe, byś mógł zadbać o swoje zdrowie i kondycję.
  • Możliwość rozwoju w obsłudze projektów międzynarodowych.
  • Pracę w zgranym, kompetentnym zespole, który wspiera rozwój swoich członków.
  • Elastyczność w formie pracy hybrydowej.

Czego oczekujemy:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego na poziomie biznesowym (min. C1) – zarówno w mowie, jak i piśmie.
  • Minimum rok doświadczenia w obsłudze klienta niemieckojęzycznego.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista.
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i głowa pełna pomysłów.
  • Świetna organizacja pracy i efektywność w działaniu.

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584