Koordynator Projektów w Departamencie Strategii i Transformacji Bankowości Detalicznej / Warszawa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
16. 7. 2024

1065005501

Obowiązki

  • Wsparcie w monitoringu projektów z portfela Bankowości Detalicznej
  • Wsparcie w realizacji i zarządzaniu projektami z obszaru Bankowości Detalicznej
  • Egzekucję realizacji działań i projektów z portfela, zgodnie z założonymi w projektach harmonogramem, budżetem i zakresem
  • Wsparcie w inkubacji nowych inicjatyw i projektów, w tym przygotowaniu Karty projektu, business case projektu, skompletowaniu wymagań, wycen i przygotowaniu harmonogramu
  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań problemów oraz wsparcie w mitygowaniu ryzyk w projektach
  • Komunikację i współpracę z liderami projektów, kierownikami projektów, odbiorcami biznesowymi

Wymagania

  • Posiadasz min. dwuletnie doświadczenie jako PMO / PM w dużych organizacjach sektora finansowego i / lub IT
  • Znasz metodyki, w tym zwinne i frameworki w dużej skali, takich jak Scaled Agile Framework (SAFe) - mile widziane certyfikaty
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: zarządzanie projektami, kierunki finansowe, bankowość) i znasz język angielski na poziomie B1/B2.
  • Dobrze znasz MS Office i Atlassian JIRA i Confluence, a nowe technologie nie sprawiają Ci trudności
  • Cechuje Cię samodzielność, kreatywność i postawa proaktywna w poszukiwaniu informacji i wypracowywaniu rozwiązań problemów oraz mitygacji ryzyk, z dużą wnikliwością analizujesz pozyskane dane i weryfikujesz w wielu źródłach, potrafisz przewidywać zmiany w otoczeniu zewnętrznym
  • Chętnie podejmujesz nowe wyzwania, bierzesz odpowiedzialność za wykonywane zadania i osiągane rezultaty, dobrze czujesz się i pracujesz w środowisku wielozadaniowym, działasz w oparciu o priorytety, jesteś elastyczny i dobrze czujesz się w środowisku częstych zmian zadań i priorytetów, nie boisz się podejmowania decyzji i jesteś skuteczny w stresujących warunkach
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz pracy w zespole, chętnie dzielisz się wiedzą i wiedzę pozyskujesz

Oferujemy

  • Ciekawą, ambitną pracę w środowisku projektowym, dużo wyzwań i możliwość ciągłego rozwoju
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941