Koordynator projektów mechanicznych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
SERVIPOL SERVICE SP. Z O.O.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja i nadzór nad projektami remontów silników spalinowych
  • Przygotowywanie harmonogramów prac
  • Przygotowywanie ofert związanych z remontami silników okrętowych i przemysłowych
  • Bieżące wsparcie techniczne i organizacyjne aktualnych projektów
  • Pomiary geometryczne części silnikowych
  • Monitorowanie procesu naprawy, sporządzanie raportów z wykonanych remontów
  • Kontakt z osobami anglojęzycznymi w miejscu pracy

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym

  • Doświadczenie w pracy przy remontach silników spalinowych

  • Umiejętność rozwiazywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z anglojęzycznym kontahentami

  • Samodzielność oraz doskonała organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Udział w projektach międzynarodowych

  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się Firmie mieszczącej się blisko centrum Bielska-Białej

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291