Koordynator projektów - Cały kraj
  • Krapkowice
Krapkowice, Krapkowice, opolskie, Polska
Sedulus Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Obowiązki

  • Organizacja pracy w miejscu projektu/ na placu budowy
  • Rozliczanie czasy pracy pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji budowy według przyjętych procedur
  • Pilnowanie terminów pośrednich i końcowych
  • Koordynacja prac, planowanie
  • Praca na terenie Polski

Wymagania

  • Doświadczenie w branży przemysłowej lub budownictwie
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego (min.A2)
  • Prawo jazdy (wymóg konieczny)
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w budownictwie

Oferujemy

  • Praca bezpośrednio w firmie (nie przez agencje)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 10 000zł brutto
  • Zapewnione zakwaterowanie, transport na miejsce pracy oraz narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i dokształcania w najlepszych ośrodkach szkoleniowych
  • Przyjazna i zgrana atmosfera pracy, sprzyjająca efektywnej współpracy
  • Świadomość, że praca ma realny wpływ na funkcjonowanie firmy i rynku
  • Ciekawe wyzwania i dynamiczna praca, która pozwala unikać rutyny

  • Praca Krapkowice
  • Krapkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544