Koordynator Projektów Budowlanych
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Dal naszego klienta producenta rozwiązań energetycznych poszukujemy obecnie dwóch pracowników na stanowisko Koordynatora Projektów Budowlanych

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego techniczne (mile wdziane energetyka, elektryka, mechanika).
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu robót na budowie min 3-5 lat.
  • znajomości organizacji pracy na budowie oraz dobra wiedza techniczna
  • gotowości do podróży służbowych
  • dobrej znajomość programów AutoCAD oraz pakietu MS Office,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność
  • skuteczność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji w branży energetycznej,
  • premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy - samochód, laptop, telefon komórkowy
  • bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, fundusz oszczędnościowy, kartę MultiSport, karta lunchowa,
  • udział w prestiżowych projektach,
  • pracę w przyjaznym zespole ekspertów w dziedzinie,
  • szkolenia branżowe, możliwość rozwoju zawodowego

Zadania

  • praca na budowie i w biurze - nadzór nad przygotowaniem i realizacją prac
  • analiza dokumentacji, przygotowanie zestawień kosztorysowych oraz kontrola budżetu
  • kontakt z dostawcami, przygotowywanie zamówień i koordynowanie dostaw.
  • nadzorowanie jakości i terminowości robót wykonywanych przez podwykonawców,
  • raportowanie kierownictwu firmy o postępie prac na budowie,
  • udział w sporządzaniu umów, dokumentacji technicznej i powykonawczej,

  • Praca Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836