Koordynator projektów biznesowych
  • Trzebnica
Trzebnica, Trzebnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Ritex Logistics Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Szukasz miejsca, gdzie Twoje bogate doświadczenie zostanie docenione i wykorzystane? Sprawdź naszą ofertę!

Kim jesteśmy?? Ritex jest firmą działającą w branży TSL od 1994 roku. Zatrudniamy około 400 pracowników. Nasza siedziba mieści się w Legnicy. Sprawdź nasze media społecznościowe i stronę internetową www.ritex.legnica.pl

Otwieramy (obecnie budujemy) oddział we Wrocławiu.

Rozpoczynając swoją przygodę z nami, pierwsze 3 miesiące poświęcisz na gruntowne zapoznanie się z funkcjonowaniem naszej firmy w Legnicy. Następnie wprowadzimy elastyczny model pracy, który zakłada 3 dni pracy zdalnej i 2 dni spędzone w biurze. Aby ułatwić Ci logistykę, pokrywamy koszty dojazdu do biura w Legnicy. Zapewniamy wygodę i elastyczność, dzięki czemu możesz skutecznie łączyć życie zawodowe z prywatnym.

Stanowisko: Koordynator Projektów Biznesowych

Miejsce pracy: Legnica

Co oferujemy:

  • Rozwój zawodowy: Jesteś na etapie, kiedy chcesz nie tylko pracować, ale i rozwijać się dalej. U nas to możliwe dzięki dostępowi do różnorodnych kursów i szkoleń.
  • Przyjazna atmosfera: Cenimy dojrzałość, doświadczenie i profesjonalizm, którym się wyróżniasz. W naszym zespole poczujesz się jak wśród przyjaciół.
  • Motywujące wynagrodzenie: Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i system premii, które odzwierciedlają wartość Twojego doświadczenia.
  • Dodatkowe benefity: Zapewniamy kartę Multisport i opiekę medyczną, aby wspierać Twoje zdrowie i aktywność.
  • Inspirujące środowisko: Pracuj w miejscu, które sprzyja kreatywności i realizacji własnych pomysłów.
  • Wsparcie językowe: Pomagamy w nauce języków obcych, co jest kluczowe w międzynarodowych projektach.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe: Poszukujemy osób z doświadczeniem w zarządzaniu projektami.
  • Umiejętności językowe: Wymagana znajomość języka obcego na poziomie co najmniej B2.
  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne: Oczekujemy, że Twoje umiejętności zarządzania projektami będą na najwyższym poziomie.

Twoje zadania:

  • Wsparcie zarządu: Będziesz wspierać zarząd w planowaniu i realizacji  różnorodnych projektów.
  • Adaptacja strategii: Dostosowywanie strategii działania firmy do zmieniających się potrzeb rynku.
  • Budowanie relacji: Tworzenie i utrzymanie zaufanych relacji .

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz kontynuować swoją karierę w dynamicznym i wspierającym środowisku, dołącz do nas już dziś!

  • Praca Trzebnica
  • Trzebnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322