Koordynator projektów
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ABAKON BD Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie uzgodnień z inwestorami dotyczących projektów budynków jednorodzinnych
  • zlecanie opracowania Opinii Geotechnicznych,
  • zlecanie opracowania Projektów Technicznych do współpracującego biura projektowego,
  • koordynacja, kontrola postępu i odbiór zleconych Projektów Technicznych,
  • współpraca z biurem projektowym, projektantami branżowymi,
  • weryfikacja przyjętych założeń oraz rozwiązań projektowych,

WYMAGANIA:
  • wykształcenia kierunkowego budowlanego lub architektonicznego (lub w trakcie),
  • odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu,
  • znajomości programu typu „Cad” (istnieje możliwość przeszkolenia),
  • otwartości w kontaktach,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • komunikatywności, samodzielności, punktualności,
  • doświadczenia w pracy w biurze projektowym (mile widziane).

OFERUJEMY:

  • możliwość współudziału w tworzeniu Projektów Technicznych,
  • przeszkolenie w zakresie obowiązków,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zaznajomienia się z prowadzeniem procesu budowlanego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego pozwalającego na uzyskanie uprawnień budowlanych,
  • możliwość zwiększenia wysokości wynagrodzenia uzależnione od efektywności,
  • imprezy integracyjne, grille, wigilie firmowe, itp.,
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie albo w oparciu o umowę typu B2B.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479