Koordynator produkcji do firmy produkcyjno-reklamowej
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
PRK & ADS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
18. 9. 2024

Obowiązki

  • Zamawianie materiałów niezbędnych do realizacji zleceń produkcji
  • Zamawianie sprzętu budowlanego (np. dźwig, podnośnik koszowy, koparka) i transportu (HDS, dłużyca) niezbędnego do realizacji zleceń
  • Rozbudowa sieci dostawców materiałów i usług, negocjowanie warunków współpracy
  • Współtworzenie planu pracy produkcji
  • Tworzenie i pilnowanie harmonogramu realizacji wieloetapowych zleceń
  • Pilnowanie realizacji planu na dany dzień/tydzień
  • „Rozliczanie” ekip wyjazdowych z realizacji zadań na dany dzień/wyjazd
  • Bieżąca współpraca z działem obsługi klienta

Wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne (szczególnie umiejętności planowania pracy własnej i zespołu, umiejętności podejmowania decyzji, delegowania zadań i ich egzekwowania)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka samodzielność i odpowiedzialność
  • Znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych w tym MS Excel lub Google Sheets
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją i/lub optymalizacją procesów - mile widziane

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Premiowy system wynagradzania

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584