Koordynator produkcji
  • Opacz-Kolonia
mazowieckie, Opacz-Kolonia, mazowieckie, Polska
Yango Sp. z o.o.
27. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu realizacji planu produkcyjnego
  • Monitorowanie i kontrola działań, mających na celu zapewnienie przyjętych standardów jakościowych
  • Koordynowanie działań zapewniających optymalny poziom wydajności i strat
  • Koordynowanie pracy zespołu
  • Organizacja i kontrola pracy na powierzonej zmianie
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów HACCP oraz BHP
  • Dbałość o utrzymanie sprzętu produkcyjnego w prawidłowej kondycji (reagowanie na awarie sprzętu)
  • Tworzenie zgranego zespołu i dbanie o sprawny przepływ informacji
  • Weryfikacja dostaw półproduktów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programu Excel
  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Podejmowanie inicjatywy własnej
  • Dyspozycyjność do pracy 2 zmianowej (możliwość wdrożenia pracy zmianowej w przypadku zapotrzebowania: Praca zmianowa 06:00-14:00 i 14:00-22:00 - weekendy i święta wolne)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz dużą swobodę działania – doceniamy wszystkie pomysły i dajemy Ci możliwość ich zrealizowania,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji,
  • Doświadczanie ciągłego rozwoju w ramach japońskiej filozofii Kaizen,
  • Bezpośrednią współpracę z pomocnym Zarządem przedsiębiorstwa,
  • Pracę w przyszłościowej branży,
  • Aktywną współpracę z innymi działami firmy i ich codzienne wsparcie!
  • Work-life balance,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji,
  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole, w atmosferze wzajemnego szacunku i uczciwości - wsparta wewnętrznym Kodeksem, Honorowym oraz Świadomą kulturą współpracy Yango (Yango values),
  • Wewnętrzne konkursy np. Innowator Roku.
  • Karty Lunchowe,
  • Konsola do gier w przestrzeni socjalnej,
  • Ściany pełne contemporary art,
  • Pracę w godzinach pon-czw 7:30-16:00 pt 8:00-14:00 (aby dobrze zacząć weekend!

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567