Koordynator pracowników tymczasowych z językiem niemieckim
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
MK JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- stała i ścisła współpraca z klientami  - wsparcie pobytu pracowników tymczasowych na terenie Niemiec  - organizowanie zakwaterowania dla pracowników na terenie Niemiec - kontaktowanie się urzędami niemieckimi  - ścisła współpraca z działem handlowym oraz działem kadr i płac
Wymagania stanowiska
- znajomość języka niemieckiego min. B2 - doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane - dobra organizacja czasu pracy - prawo jazdy kat. B - łatwość nawiązywania relacji
Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - pracę w międzynarodowym zespole - wsparcie bezpośredniego przełożonego w podejmowanych działań - pełne wprowadzenie w zakres obowiązków

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567