Koordynator pracowników tymczasowych
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
26. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z pracownikami oraz klientami;
  • Współpraca z działami kadr i rekrutacji;
  • Przygotowanie dokumentacji pracowniczej;
  • Uczestnictwo w szkoleniach wstępnych i okresowych;
  • Przygotowywanie rozliczeń i danych do listy płac;
  • Koordynowanie procesu legalizacji zatrudnienia obcokrajowców;
  • Weryfikacja obecności pracowników tymczasowych;

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku koordynatora pracowników tymczasowych (warunek konieczny);
  • Znajomość języka Ukraińskiego i Polskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny);
  • Czynne prawo jazdy Kat. B;
  • Gotowość do pracy mobilnej - częste podróże do klientów
  • Gotowość do przyjazdu do Krakowa celem podpisania umowy oraz odbioru samochodu służbowego - Nasze biuro mieści się na ulicy Nad Strugą 7 w Krakowie ;-)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie - sam decydujesz ;-)
  • Atrakcyjny system premiowy - liczony od przepracowanych godzin pracowników na kontraktach
  • Telefon, laptop oraz samochód służbowy;
  • Kartę Medicover Sport;
  • Pracę pełną wyzwań i rozwoju zawodowego;
  • Zgrany zespół;
  • Pracę w trybie zdalnym/mobilnym

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941