Koordynator Pracowników Produkcji
  • Wejherowo
Wejherowo, Wejherowo, Pomorskie, Polska
Motives
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Koordynator Pracowników Produkcji - Wejherowo, Gniewino
HR Motives Group jest firmą oferującą usługi outsourcingu. Współpracujemy z największymi polskimi przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Naszym klientom oferujemy rekrutację i zatrudnienie pracowników o odpowiednich kwalifikacjach gotowych do pracy długookresowej, a zatrudnionym pracownikom zapewniamy bezpieczną i zgodną z prawem pracę.
Obowiązki:
Wprowadzanie pracowników do nowego miejsca pracy (adaptacja).
Organizowanie szkoleń wstępnych dla pracowników.
Udzielanie wsparcia pracownikom w kwestiach związanych z ich zatrudnieniem. wynagrodzeniem i warunkami pracy.
Stały kontakt z pracownikami (pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów).
Nadzór nad przestrzeganiem procedur stanowiskowych.
Nadzorowanie obecności pracowników, kontrola godzin pracy.
Stały kontakt z biurem (raportowanie i ocena pracy, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów.
Wymagania:
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny).
Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).
Komunikatywność, empatia, asertywność.
Umiejętność rozwiązywania konfliktów.
Dobra organizacja pracy, efektywne zarządzanie czasem, terminowość.
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie: 5000 zł netto przez pierwsze 3 miesiące, następnie 5500 zł netto.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Karta paliwowa.
Telefon służbowy.
Codzienne wsparcie zespołu.
Spotkania integracyjne.
ZAPRASZAM DO KONTAKTU NR 573 823 093 LUB e-mail @

  • Praca Wejherowo
  • Pracownik produkcji Wejherowo
  • Wejherowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889