Koordynator/pracownik magazynu na terenie Niemiec
  • Niemcy
Niemcy, Lipsk, Niemcy, Niemcy
LPS GmbH
18. 9. 2024

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Poszukujemy pracownika magazynu pełniącego funkcje koordynatora w Lipsku, Osterweddingen, Kolonia, Werder od zaraz!

Obowiązki

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy;
  • Opieka socjalna nad pracownikami;
  • Praca na magazynie;
  • Tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski
  • Ścisła współpraca z biurem;

Wymagania

  • Gotowość do wyjazdu do Niemiec;
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie;
  • Podstawowa obsługa komputera oraz MS Office;
  • Odpowiedzialność za grupę pracowników;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zarobki ok. 2180 -2250€ brutto miesięcznie+premie ;
  • Bezpłatny transport i zakwaterowanie;
  • Niemiecką umowę o pracę;
  • Pakiet ubezpieczeń;

  • Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Pracownik ochrony Niemcy
  • Pracownik biurowy Niemcy
  • Pracownik fizyczny Niemcy
  • Pracownik produkcji Niemcy

  • 111 387
    20 584