Koordynator prac wykończeniowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Gotowe Mieszkanie
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Kompleksowe wykańczanie wnętrz pod klucz.

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu i wykańczaniu wnętrz. Dzięki nam spełni się marzenie o pięknej sypialni, przestronnej łazience czy ciekawie zaprojektowanym salonie. Każdą realizację wykonujemy z wielką starannością oraz pełnym profesjonalizmem.

Projektujemy --> Doradzamy --> Wykańczamy --> Wyposażamy

Oferujemy fachową, kompleksową pomoc uwzględniając osobiste preferencje. Budżet i termin realizacji ustalany indywidualnie, to dla nas jedyne nieprzekraczalne granice.

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i koordynowanie pracami wykończeniowymi
  • nadzór nad realizacją harmonogramu prac wykończeniowych
  • odbiór prac wykończeniowych
  • optymalizacja kosztów prowadzonych prac wykończeniowych
  • odbiór mieszkań od dewelopera
  • współpraca z architektami wnętrz
  • bieżące zaopatrzenie w materiały budowlane oraz nadzór nad dostawami
  • kosztorysowanie
  • przygotowywanie umów z wykonawcami
  • poszukiwanie nowych wykonawców oraz zarządzanie ich pracą

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży wykończeniowo-remontowej
  • pewność siebie i łatwość w kontaktach z kontrahentami
  • umiejętność czytania projektów
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word
  • prawo jazdy kat. B
  • ukończone studnia techniczne I lub II stopnia na kierunku związanym z budownictwem będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania projektów wykonawczych

Zapewniamy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole
  • pracę w biurze oraz terenie (nadzór nad zleceniami na terenie Poznania i okolic)
  • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji
  • elastyczny czas pracy
  • wyposażenie – auto firmowe (godziny pracy), telefon, laptop

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080