Koordynator personalny
  • Elbląg
Elbląg, Elbląg, Warmińsko-mazurskie, Polska
Human Pro Logistics
8. 9. 2024

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie. W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.
Agencja Pracy tymczasowej Human Pro Logistics sp. z o.o. do naszego zespołu poszukujemy sumiennej osoby na stanowisko:
Koordynator Personalny
miejsce pracy: Elbląg
Obowiązki:
- rekrutacja pracowników(podpisywanie umów, kompletowanie niezbędnych dokumentów)
- nadzór i opieka nad zatrudnionymi pracownikami
- sporządzanie grafików pracy
- współpraca z innymi działami w firmie (kadry, księgowość, dział handlowy)
- przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień
- budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami
- nadzór nad kwaterami pracowniczymi
- nadzór nad samochodami pracowniczymi
Wymagamy:
- praktycznej znajomość pakietu MS OFFICE
- czynnego prawa jazdy kat B
- mile widziane doświadczenie w zakresie rekrutacji/zatrudnienia cudzoziemców
- mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
- bardzo dobrej organizacji własnym czasem pracy
- doskonałych umiejętności komunikacyjnych
- dokładności oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji
- zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej
Oferujemy:
- dynamiczną, zróżnicowaną, inspirującą pracę w branży doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w przyjaznym środowisku i miłej atmosferze na podstawie umowy o pracę
- niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, telefon, laptop)
- stałe wynagrodzenie plus atrakcyjną premię
- możliwość do realizacji własnych pomysłów oraz swobodnego działania
- indywidualna ścieżka rozwoju pozwalająca zrealizować Twoje ambicje
Osoby zainteresowane zachęcam do przesyłania aplikacji
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane spełniające nasze oczekiwania proszę o przesyłanie aplikacji lub o kontakt pod nr tel.6******61 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00
Zastrzegamy
sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Klauzula informacyjna do celów
rekrutacji Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – dalej „RODO”,
informujemy, iż: Administratorem danych osobowych jest Human Pro Logistics
z o. o., z siedzibą przy ul. F. Chopina 2/1, 07-200 Wyszków. Z Administratorem
można skontaktować się za pośrednictwem nr tel 6677 Administrator powołał
Inspektora Ochrony Danych (IOD), z którym można skontaktować się we wszelkich
sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych. Dane kontaktowe IOD: Paweł
Maliszewski, 6015 Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na wskazane
stanowisko w ramach czynności zmierzających do zawarcia umowy na podstawie art.
6 ust. 1 lit. b RODO oraz na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a
RODO). Dane osobowe będą przechowywane przez okres 30 dni po zakończonym
procesie rekrutacji. Jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, dane będą przetwarzane
w celu przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku po zakończeniu rekrutacji na
wskazane stanowisko. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty świadczące
dla Administratora usługi informatyczne, prawne, doradcze, ubezpieczeniowe na
podstawie stosownych umów oraz podmioty upoważnione do otrzymania Pani/Pana
danych osobowych na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Posiada Pani/Pan
prawo do: dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia
lub ograniczenia ich przetwarzania; przenoszenia danych osobowych, tj. do
otrzymania od Administratora informacji o przetwarzanych danych osobowych,
w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu
maszynowego, w zakresie, w jakim dane są przetwarzane w celu zawarcia i
wykonywania umowy; cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z
prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku
uznania, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie
danych osobowych jest dobrowolne, jednak dane te są potrzebne do prawidłowego
realizowania wszelkich czynności związanych z procesem rekrutacji oraz
ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia/stażu. Dane osobowe
nie będą poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu.
Dane osobowe nie będą przekazywane poza teren Unii Europejskiej ani do
organizacji międzynarodowych. Oświadczenie zgody: Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę
na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na
potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych
oświadczenia zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie
danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Human Pro Logistics Sp. z o.
o. z siedzibą w Wyszkowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym
również na inne stanowiska. Mam świadomość, że moja zgoda może być wycofana w każdym czasie.
Zobacz kandydatów

  • Praca Elbląg
  • Trener personalny Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584