Koordynator - Nabór pracowników
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Golden Serwis Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Firma Golden Serwis zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży, poszukuje osoby na stanowisko koordynatora ds. leasingu pracowniczego ( nabór pracowników do pracy w marketach) w Warszawie i okolicach.Ul. Jagiellońska 78

Obowiązki

  • Nabór pracowników, szkolenie, pilnowanie czasu pracy
  • Rozliczanie, kontakt z księgowością
  • Prace biurowe
  • Współpraca z dużymi sieciami handlowymi

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dokładność, umiejętność delegowania zadań

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (3-miesięczny okres próbny
  • - umowa zlecenie)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Możliwość rozwoju
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna

  • Więcej informacji pod numerem telefonu: 691 014 549
  • Kandydatów zainteresowanych zapraszam do przesłania CV.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami spełniającymi nasze kryteria.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567